CNBC’s Jim Cramer podwaja Bitcoin’a

W ostatnich tygodniach i miesiącach Bitcoin przyjął się na Wall Street. Zaczęło się na początku tego roku od tego, że Paul Tudor Jones, inwestor miliarder, ogłosił, że jego zdaniem kryptokur waluta będzie najszybszym koniem w wyścigu w obecnym środowisku makro.

W ślad za nim pojawiły się inne prominentne nazwiska, takie jak Stanley Druckenmiller i Anthony Scaramucci, którzy ogłosili, że uważają krypto walutę za niezwykle realną w obliczu spadku kursu dolara amerykańskiego.

Jim Cramer jest najnowszym nazwiskiem z Wall Street, które rzuciło jego wagę za Bitcoin Compass. Kotwica CNBC i były menadżer funduszu hedgingowego powiedział ostatnio placówce, którą założył, The Street, że kupuje więcej Bitcoinów.

Jim Cramer kupuje Bitcoina

Jim Cramer niedawno ogłosił na Twitterze i jego własny punkt informacyjny, że kupuje lub niedawno kupił więcej Bitcoin.

Uważa on, że krypto waluta ma sens jako dywersyfikacja, zauważając, że krypto waluta nie jest „dużą pozycją dla mnie“, ale nadal jest częścią jego bilansu aktywów. Cramer dodał, że jest również właścicielem złota, prawdopodobnie odnosząc się do tego, jak oba aktywa są postrzegane jako zabezpieczenia.

Cramer dodał, że kupił złoto po cenach bieżących ze względu na precedens historyczny, odnosząc się do tego, jak Bitcoin porusza się w dużej mierze nieprzewidywalny, ale wyższy w dłuższym okresie czasu.

Inne Wall Street Bulls wyjaśniają swoje stanowisko

Jak już wspomniano, Cramer jest najnowszym bykiem z Wall Street, który podwoił się na Bitcoin.

Paul Tudor Jones, miliarder, który kupił BTC na początku tego roku, podyktował swoją opinię na temat wiodącego aktywa kryptograficznego w majowej nocie badawczej. Powiedział, że uważa, że połówki Bitcoina daje mu bezprecedensową moc jako magazynu wartości:

„Jedną z rzeczy, która spowodowała moje zainteresowanie z tej listy aktywów, i która pewnego dnia może być wyeksponowana przez GMI, jest Bitcoin. Prawda w reklamie, nie jestem ani twardą kasą, ani kryptońskim orzechem. Nie jestem tysiącletnią inwestycją w krypto walutę, która jest bardzo popularna w tym pokoleniu, ale wyżem demograficznym, który chce wykorzystać nadarzające się okazje, chroniąc jednocześnie mój kapitał w ciągle zmieniającym się środowisku. Jednym ze sposobów, aby to zrobić, jest upewnienie się, że jestem inwestowany w instrumenty, które w pierwszej kolejności reagują na masowy wzrost globalnego pieniądza. A biorąc pod uwagę, że Bitcoin przynosi pozytywne zyski w ostatnich latach, uzasadnione było głębsze zanurzenie się w nim“.

To, co czyni ostatnie komentarze byków z Wall Street interesującymi, to fakt, że rośnie liczba inwestorów, którzy uważają, że BTC jest lepsze od złota.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht.