120 000 graczy w kolejce, aby zdobyć NFT, grając w tę nową mobilną grę RPG AAA

Guild of Guardians to mobilna gra fabularna typu blockchain typu AAA, która pozwoli graczom zamienić swoje pasje w gry w aktywa. Będzie to gra akcji fantasy dla wielu graczy, w której gracze zbudują swój wymarzony zespół „Strażników” i będą rywalizować w gildii, aby zdobyć epickie nagrody. Jego uruchomienie planowane jest na pierwszą połowę 2022 roku.

Liczbami

Jak dotąd Guild of Guardians ma ponad 120 000 graczy, którzy zarejestrowali się wstępnie w grze. Mają też ponad 34 000 obserwujących na Twitterze i szybko rosnącą społeczność Discord, liczącą prawie 8 000 osób.

Kto to rozwija?

Gra została stworzona przez Stepico i wydana przez Immutable. Stepico Games to wiodące ukraińskie studio deweloperskie, które jest odpowiedzialne za rozwój wielu tytułów mobilnych z obszaru strategii i RPG, których łączna liczba pobrań przekracza 5 milionów. Immutable to wiodąca w branży firma typu blockchain, finansowana za 17 milionów dolarów przez VC, wspierana przez inwestorów, takich jak Naspers, Galaxy Digital i Coinbase. Są odpowiedzialni za uruchomienie najbardziej udanej gry karcianej opartej na technologii blockchain, Gods Unchained.

Guild of Guardians jest osadzony w fantastycznym świecie inspirowanym Diablo i Dungeons & Dragons. To zespołowa gra RPG, w której gracze budują swój wymarzony zespół Strażników, walczą z wymagającymi lochami, zbierają przedmioty i zasoby oraz wytwarzają przedmioty, które można wymienić na prawdziwe pieniądze.

Zaangażowanie społeczne i gra gildii są podstawą tego doświadczenia. Gracze będą musieli współpracować, aby stworzyć najlepszy sprzęt, ulepszyć swoich Bohaterów i ukończyć najtrudniejszą i najbardziej satysfakcjonującą zawartość w grze.

Schreibe einen Kommentar

Deine E-Mail-Adresse wird nicht veröffentlicht. Erforderliche Felder sind mit * markiert

Proudly powered by WordPress | Theme: Beast Blog by Crimson Themes.